11. Novoletni turnir za leto 2019 v kegljanju

Kegljaški klub Slovenj Gradec je organiziral in izvedel že 11. Novoletni turnir v kegljanju.
Na turnirju se je zvrstilo 159 nastopov udeležencev turnirja.
Tekmovanje je potekalo v treh kategorijah. V moški kategoriji tekmovalcev, ki nastopajo v državnih ligah,
v kategoriji rekreativcev in v skupni kategoriji za ženske.
Doseženi so bili naslednji rezultati;
V ženski kategoriji je prvo mesto zasedla Maja Plavčak z 601 podrtim kegljem, iz KK Impol iz Slovenske Bistrice,
drugo mesto je pripadlo njeni soigralki iz kluba, Ksenji Detiček ki je podrla 562 kegljev.
Tretje mesto z 558 podrtimi keglji si je priborila odlična Anita Kure iz Ruš, ki je sicer rekreativka in je zato njen uspeh toliko večji.
558 kegljev je podrla tudi Mojca Repnik iz KK Slovenj Gradec, vendar je imela slabše čiščenje in je zasedla 4. mesto.
Pri moških je 1. mesto zasedel eden od vrhunskih kegljačev v Sloveniji, Janže Lužan,
ki pa igra za klub  SK FWT Neunkirchen v Avstriji. Podrl je odličnih 655 kegljev.  Drugo mesto je osvojil

Igor Zamljen iz KK Calcit Kamnik, ki je podrl 616 kegljev.
Tretje mesto je priipadlo Željku Baljaku, z podrtimi  605 keglji.
V kategoriji rekreativcev je najboljši rezultat z 585 podrtimi keglji dosegel Ivek Marzel ml. iz Slovenj Gradca.
Na 2. mesto se je uvrstil Jakob Cedula iz Mislinje z 577 podrtimi keglji.
3. mesto je zasedel Anton Jamšek, prav tako iz Mislinje, ki je podrl 574 kegljev.
KK slovenj Gradec se zahvaljuje vse nastopajočim in jih vabi na naše prihodnje prireditve.