Danes je bil organiziran sprejem za našega vrhunskega kegljača Jana Kresnika. Jan je ponovno poskrbel za uspeh slovenjgraškega kegljanja, tokrat z drugim mestom na evropskem prvenstvu v kategoriji tandem mix z soigralko Brino Janjič iz kegljaškega kluba Adria.
Čestitke za uspeh in še in več takšnih sprejemov.
Kot trener se zahvaljujem klubu za priznanje za svoje zasluge pri rezultatih Jana.
Seveda pa je uspeh odvisen predvsem od tekmovalca. Jan pri tem presega vse nad standarde. Je odličen kegljač, gasilec, harmonikar, prijazen do soigralcev, odličen v šoli, na praksi dober sodelavec...
Zahvala gre tudi staršem, ki ga podpirajo in mu pomagajo pri uspehih.
Pomembno je tudi, da je vodstvo kluba pripravljeno prisluhnit potrebam po povečanem obsegu treningov za mlade. Samo na ta način so lahko konkurenčni drugim klubom. Uspeh posameznika je nanazadnje ogledalo celotnega kluba.
Oceni objavo
Evropsko prvenstvo v kegljanju U19
Komentarji
Prosimo, da pri komentiranju upoštevate pravila za objavo komentarjev.
Ta prispevek še nima komentarjev. Bodi prvi!
Oglejte si tudi
Objavljeno:






