V torek, 2. junija 2026, je v Koroškem domu starostnikov - PE Slovenj Gradec dišalo po pikniku, odmevala je glasba, predvsem pa ni manjkalo dobre volje!
Ob okusnem kosilu, prijetnem klepetu in ritmih, za katere je poskrbel naš Joc Praper, smo preživeli res čudovito dopoldne!
Posladkali smo se tudi z okusnimi domačimi češnjami, ki jih je nabral naš sodelavec Milan, ter uživali v sveži solati, ki nam jo je podarila kuharica Urška.
Za njuno lepo gesto se iskreno zahvaljujemo.






