Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
14°C
TOR.
22°C
14°C
Oceni objavo

Delavnica aroma medene samomasaže obraza

V Ajna float lebdilnem centru poleg terminskega lebdenja v slanici potekajo različne delavnice, meditacije in terapije.

V soboto,  11.3.2023, smo v Ajna float lebdilnem centru v Rušah izvedli delavnico aroma medene samomasaže obraza. Delavnico je vodila aromaterapevtka Zuhra Horvat, ki deluje pod imenom aromazuhra10. Udeleženke je poučila o medu ter eteričnih oljih, primernih za masažo obraza, udeleženke pa so samomasažo pod njenim vodstvom tudi preizkusile. Aromaterapevtka  je postregla z  veliko uporabnih informacij in znanji. Ob  koncu je sledil prijeten klepet, vse udeležene dogodka pa so se veselile novih poznanatev in mehke ter voljne kože po samomasaži.

V mesecu marcu, ob materinskem dnevu, 25.3.2023, sledi meditacija s kristalno lyro v izvedbi zvočne kreatorke Amai, vsak dan pa lahko v Ajna float lebdilnem centru ob rezerviranih terminih tudi lebdite.Oglejte si tudi