Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
0°C
-5°C
JUTRI
0°C
-9°C

24 ur do smrti

10650
Organizator: Kulturni dom Slovenj Gradec
Vstopnina: 4
24 ur do smrti

24 Hours to Live, akcijski triler, ZDA (2017), 92', Karantanija


Režija: Brian Smrz

Igrajo: Rutger Hauer, Ethan Hawke, Paul Anderson, Nathalie Boltt, Tanya van Graan idr.


Medtem ko nekdanji vojak Travis Conrad (Ethan Hawke) žaluje po smrti žene in sina, se nanj s ponudbo, ki je ne more zavrniti, obrne prijatelj iz vojaških vrst Jim Morrow (Paul Anderson), ki zdaj dela za skrivno vojaško organizacijo Red Mountain. Conrad postane plačani morilec, vendar se situacija zaplete, ko ga, ravno ko locira tarčo, ustreli in ubije enako izurjena agentka Interpola Lin Bisset (Xu Qin). Ko je že videti, da je vsega konec, se zbudi v operacijski dvorani, kjer njegovo telo s pomočjo visoko tehnološkega medicinskega postopka za 24 ur obudijo nazaj v življenje. Conrad ima zdaj ravno dovolj časa, da izvede nalogo …


Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij