Ob 19.48 je v Podlubniku v Škofji Loki v okvarjenem dvigalu večstanovanjskega objekta ostala ujeta oseba. Gasilci GARS Kranj so s tehničnim posegom rešili osebo, dvigalo izklopili iz obratovanja ter o tem obvestili serviserja.
Oceni objavo



