Ob 8.03 je na cesti med Dobruško vasjo in Zavinkom, občina Škocjan, drevo padlo na osebno vozilo. Gasilci GRC Novo mesto in PGD Škocjan so zavarovali kraj dogodka, usmerjali promet in odstranili drevo s cestišča. Nastala je samo materialna škoda, v nesreči ni bilo poškodovanih.
Oceni objavo




