Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 18.08.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, na Primorskem do 21 stopinj C.
16°C | 33°C
sobota, 19.08.2017
14°C | 30°C
nedelja, 20.08.2017
15°C | 25°C
ponedeljek, 21.08.2017
9°C | 24°C
torek, 22.08.2017
9°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 17.8.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠOLSKI ŠPORT


ŠPORT

| |
19.06.2017      9:27
A A

ŠOLSKI ŠPORT



slika je feak!
slika je feak!
Deli:

ATLETIKA  -  Področno tekmovanje:

Mlajši učenci, 60 m

1. mesto: Gačnik Matevž (OŠ Tržišče)

2. mesto: Knez Valentin (OŠ Tržišče)

5. mesto: Gošte Jaka (OŠ Boštanj)

9. mesto: Polanc Maj (OŠ Krmelj)

12. mesto: Juntez Klemen (OŠ Krmelj)

 

Mlajši učenci, 300 m

6. mesto: Kovač Marcel (OŠ Boštanj)

11. mesto: Kosar Luka (OŠ Blanca)

 

Mlajši učenci, 600 m

4. mesto: Pelko Tjaš (OŠ Tržišče)

10. mesto: Starič Maj (OŠ Blanca)

11. mesto: Omerzel Rok (OŠ Boštanj)

 

Mlajši učenci, Višina

4. mesto: Abram Sani (OŠ Blanca)

5. mesto: Kosar Žiga (OŠ Blanca)

6. mesto: Kozinc Denis ( OŠ Boštanj)

8. mesto: Repovž Nejc (OŠ Krmelj)

 

Mlajši učenci, Daljina

3. mesto: Božič Anže (OŠ Boštanj)

7. mesto: Zidar Miha (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

8. mesto: Polanc Mark (OŠ Krmelj)

9. mesto: Majcen Jan (OŠ Krmelj)

 

Mlajši učenci, Vorteks

1. mesto: Fatić Amel  (OŠ Boštanj)

7. mesto: Podlogar Smiljan (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

Mlajše učenke, 60 m

2. mesto: Debeljak Tamara (OŠ Tržišče)

3. mesto: Kranjc Teja (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

8. mesto: Dolinšek Brina (OŠ Boštanj)

9. mesto: Pavlič Neja (OŠ Blanca)

 

Mlajše učenke, 300 m

5. mesto: Možina Klara (OŠ Krmelj)

9. mesto: Moškon Klara (OŠ Blanca)

 

Mlajše učenke, 600 m

2. mesto: Slapšak Ajda (OŠ Boštanj)

3. mesto: Udovč Deja (OŠ Tržišče)

5. mesto: Zupančič Naja (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

6. mesto: Slapšak Živa (OŠ Boštanj)

10. mesto: Strajnar Laura (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Mlajše učenke, Višina

1. mesto: Sinkovič Ana (OŠ Blanca)

2. mesto: Rantah Sara (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

10. mesto: Gorenc Tamara (OŠ Tržišče)

 

Mlajše učenke, Daljina

2. mesto: Kolman Tija (OŠ Boštanj)

8. mesto: Guček Kristina (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

9. mesto: Starič Ina (OŠ Blanca)

11. mesto: Šunta Uma (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Mlajše učenke, Vorteks

1. mesto: Krajnc Nika (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

7. mesto: Senica Liza (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

14. mesto: Strlekar Tea (OŠ Boštanj)

 

Starejši učenci, 60 m

3. mesto: Pešec Timotej (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

9. mesto: Resner Žan (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejši učenci, 1000 m

1. mesto: Vozelj Žan (OŠ Krmelj)

2. mesto: Sešlar Tomaž (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

7. mesto: Blatnik Nik (OŠ Boštanj)

9. mesto:Lazar Luka (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

Starejši učenci, Višina

2. mesto: Pigac Žiga (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

5. mesto: Abram Laren (OŠ Blanca)

5. mesto: Kranjec Erazem (OŠ Blanca)

13. mesto: Dvoršak Jan (OŠ Blanca)

 

Starejši učenci, Daljina

8. mesto: Brudar Gaj (OŠ Krmelj)

9. mesto: Kralj Aljaž (OŠ Boštanj)

 

Starejši učenci, Krogla

1. mesto: Kuhar Gregor (OŠ Tržišče)

4. mesto: Razpet Robi  (OŠ Krmelj)

8. mesto: Kunej Domen (OŠ Tržišče)

 

Starejši učenci, Vorteks

1. mesto: Janc Mitja (OŠ Boštanj) - rekord atletskih tekmovanj za osnovne šole

3. mesto: Knez Jan (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

7. mesto: Gregorič Leon (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

11. mesto: Fon Tilen (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, 60 m

2. mesto: Močan Iva (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

8. mesto: Jurečič Viktorija (OŠ Blanca)

12. mesto: Špan Ana (OŠ Blanca)

 

Starejše učenke, 300 m

1. mesto: Vukalić Hana (OŠ Boštanj)

3. mesto: Zalokar Lidija (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

4. mesto: Novšak Nives (OŠ Boštanj)

 

Starejše učenke, 1000 m

1. mesto: Dobovšek Nika (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

2. mesto: Haler Lea (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

4. mesto: Resnik Nika (OŠ Boštanj)

5. mesto: Tratar Eva (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Štafeta 4x100 m

3. mesto:OŠ Boštanj

4. mesto: OŠ Sava Kladnika Sevnica)

5. mesto: OŠ Blanca

 

Starejše učenke, Višina

5. mesto: Zemljak Anuška (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

6. mesto: Podlogar Janja (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

Starejše učenke, Daljina

1. mesto: Senica Ela (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

12. mesto: Žibret Lina (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Krogla

2. mesto: Klenovšek Ana (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

12. mesto: Suhadolčan Sara (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Vorteks

2. mesto: Starič Nadja (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

8. mesto: Mesojedec Ajda (OŠ Boštanj)

12. mesto: Strnad Katja (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

 

ATLETIKA  -  Državno tekmovanje:

Mlajši učenci, 60 m

11. mesto: Gačnik Matevž (OŠ Tržišče)

 

Mlajši učenci, Vorteks

6. mesto: Fatić Amel  (OŠ Boštanj)

7. mesto: Podlogar Smiljan (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

Mlajše učenke, 60 m

17. mesto: Debeljak Tamara (OŠ Tržišče)

 

Mlajše učenke, 600 m

5. mesto: Slapšak Ajda (OŠ Boštanj)

8. mesto: Udovč Deja (OŠ Tržišče)

 

Mlajše učenke, Višina

1. mesto: Sinkovič Ana (OŠ Blanca)

14. mesto: Rantah Sara (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Mlajše učenke, Daljina

13. mesto: Kolman Tija (OŠ Boštanj)

 

Mlajše učenke, Vorteks

7. mesto: Krajnc Nika (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejši učenci, 1000 m

20. mesto: Vozelj Žan (OŠ Krmelj)

 

Starejši učenci, Vorteks

10. mesto: Knez Jan (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, 60 m

6. mesto: Močan Iva (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, 300 m

10. mesto: Vukalić Hana (OŠ Boštanj)

 

Starejše učenke, 1000 m

1. mesto: Dobovšek Nika (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

11. mesto: Haler Lea (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Daljina

6. mesto: Senica Ela (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Krogla

8. mesto: Klenovšek Ana (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

 

 

NOGOMET - učenci l. 2004 in ml.

Področno tekmovanje:

3. mesto: OŠ Sava Kladnika Sevnica


Petra Biderman, KŠTM Sevnica

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Avgust 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
19.08.201 | Šport
Tradicionalni pohod PD Lisca Sevnica na Triglav
19.08.2017 | Kultura
11. Kitariada Sevnica 2017
19.08.2017 | Družabni dogodki
11. Kitariada Sevnica
21.08.201 | Ostalo
Počitniško varstvo za otroke - 6. teden
21.08.2017 | Družabni dogodki
Ustvarjalni ponedeljki
21.08.2017 | Tečaji in delavnice
Tečaj CPP
22.08.2017 | Tečaji in delavnice
JOGA v sevniškem grajskem parku
23.08.2017 | Šport
Šport na prostem: odbojka
25.08.2017 | Družabni dogodki
Družabne igre: šah
26.08.201 | Šport
Sevniški planinski maraton 2017
26.08.2017 | Družabni dogodki
Veselica na Lukovcu z ansamblom Akordi
27.08.2017 | Šport
26. Skok na Lisco
18.08.2017 | Družabni dogodki
Družabne igre: pokvarjen telefon
18.08.2017 | Kino
Grajski kino pod zvezdami - ČLOVEŠKI KAPITAL
19.08.201 | Šport
Tradicionalni pohod PD Lisca Sevnica na Triglav
19.08.2017 | Kultura
11. Kitariada Sevnica 2017
19.08.2017 | Družabni dogodki
11. Kitariada Sevnica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.