Učenci 6. in 7. razreda so se v četrtek, 21. 5., udeležili medobčinskega tekmovanja v malem nogometu na igrišču Osnovne šole Tržišče. Prvo tekmo so odigrali proti Osnovni šoli Boštanj in si z rezultatom 4:2 že zagotovili uvrstitev na regijsko tekmovanje. Čakala jih je še tekma proti Osnovni šoli Tržišče. Tokrat je bilo igrišče že malo bolj vroče in glave utrujene, a vseeno so fantje dosegli dva zadetka. Z rezultatom 2:0 so si tako priborili prvo mesto v Občini Sevnica in s ponosom v domačo šolo prinesli pokal.
Ekipo so sestavljali: Svit Abram, Jošt Radej, Gabrijel Turk, Leon Romih, Andraž Ločičnik, Enei Radej, Luka Pinoza, Franc Šutar, Noel Janc, Maj Mirt in Tilen Prah v vlogi golmana.
Iskrene čestitke fantom za dosežek in srečno na regijskem tekmovanju prihodnji četrtek.
Besedilo in foto: Jerneja Strgar



