Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
8°C
JUTRI
26°C
10°C
Oceni objavo

Odprtje energijske poti na gradu Sevnica – vodeni sprehod

 

Vabljeni na odprtje energijske poti na gradu Sevnica, po kateri se bomo sprehodili  v četrtek, 15. oktobra. Ob 12. uri se bomo zbrali na parkirišču za avtodome pod gradom Sevnica in se vsak s svojim zemljevidom energijske krožne poti podali na vodeni sprehod po poti, ki temelji na osmih najmočnejših energijskih točkah. Vodil nas bo strokovnjak za kristale, ki je z radiestezijskimi metodami določil in izmeril vse točke na energijski poti in nam dajal napotke, kako se lahko najbolje povežemo z energijskim centrom, ki ga posamezna točka predstavlja. Obhod celotne poti traja do 40 minut.

 

Vabimo vas na grad Sevnica, da se z nami odpravite na nežno in lahkotno potovanje do boljšega zdravja in večjega duševnega miru.

 

 

Oglejte si tudi