Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
16°C
-3°C
TOR.
15°C
0°C

21. Licitacija krač in salam pri sv. Joštu pod Lisco

9999
Organizator: KŠTD Razbor, Župnija Razbor
Deli

Po tradiciji, ki sega v 19. stoletje, se bomo spet zbrali na pustno nedeljo pri sv. Joštu pod Lisco na 21. Licitaciji domačih krač in salam.

Odkar smo pred 20-imi leti pri sv. Joštu obudili to staro navado, so se z zbranimi sredstvi obnovili kipci (1999), streha (2002), notranjost cerkve (2004), cerkvena fasada (2014) in dela na zvoniku (2015). Leta 2015 in 2016 so bila sredstva od licitacije namenjena tudi za obnovo lesenih delov notranjosti zvonika in obnovo kipcev v cerkvi sv. Lovrenca na Gori.

Zbrana sredstva letošnje licitacije bodo namenjena za obnovo zakristije sv. Jošta ter za najbolj nujna dela na podružnični cerkvi sv. Lovrenca na Gori ter mežnariji.

Po obredu svete maše ob 11:00 in blagoslovu suhomesnatih izdelkov bodo le-ti pred cerkvijo namenjeni na ogled in nakup. Vabimo vas, da za licitacijo prispevate suhomesnate izdelke, ali pa pri licitaciji sodelujete kot kupec. Seveda lahko tudi oboje!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!