Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
15°C
-3°C
JUTRI
12°C
1°C

12. Kitariada Sevnica

9574
Deli

Pred Športnim domom Sevnica bo v organizaciji KŠTM Sevnica v petek, 17. avgusta 2018, z začetkom ob 20. uri potekalo že dvanajsto tradicionalno srečanje starih in mladih glasbenih skupin. Prireditev, ki smo jo poimenovali KITARIADA, bo tudi tokrat potekala s športnimi, zabavnimi in glasbenimi aktivnostmi za mlade in starejše.

Nastopile bodo tudi skupine, ki so delovale pred letom 1980 in sedaj ne delujejo več, s preigravanjem skladb iz »zlatih« 60., 70., in 80. let. Tako kot pretekla leta bomo tudi tokrat povabili skupine iz vse Slovenije, predvsem pa iz posavsko-zasavskega konca. Nastopile bodo rock skupine iz domačih logov in širšega območja Slovenije (Štandgas, Seplan, Modre zvezde, Cantina Thrash), za vrhunec večera pa bo poskrbela legendarna slovenska rock skupina MI2! Prizorišče koncerta bo pod šotorom pred športnim domom v Sevnici. Koncert bo v vsakem vremenu.

Vstop bo prost!

Vabljeni na unikatno sevniško prireditev na prostem, tradicionalno 12. Kitariado!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!