Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
12°C
-1°C
ČE.
13°C
1°C

11. Kitariada Sevnica 2017

9666

Pred Športnim domom Sevnica bomo v soboto, 19. avgusta 2017, od 19. ure dalje priredili jubilejno, že enajsto vsakoletno tradicionalno srečanje starih in mladih glasbenih skupin. Prireditev, ki smo jo poimenovali 11. KITARIADA Sevnica 2017, bo tudi tokrat potekala s športnimi, zabavnimi in glasbenimi aktivnostmi za mlade in starejše. 

Nastopile bodo tudi skupine, ki so delovale pred letom 1980 in sedaj ne delujejo več, s preigravanjem skladb iz »zlatih« 60., 70., in 80. let. Tako kot pretekla leta bomo tudi tokrat povabili skupine iz vse Slovenije, predvsem pa iz posavsko-zasavskega konca. Po podelitvi športnih priznanj udeležencem tekmovanja v odbojki in tenisu bodo nastopile rock skupine iz domačih logov in širšega območja Slovenije, za vrhunec večera pa bo poskrbela legendarna slovenska rock skupina ŠANK ROCK!

Nastopajoči:

·         Štandgas

·         She & The Young Ones 

·         Modre zvezde

·         Cantina Thrash

·         Prelude

·         Šank rock 

·         Makadam

Prizorišče koncerta bo pred športnim domom v Sevnici.

Vstop bo prost!

Organizator: KŠTM Sevnica

FB dogodek: https://www.facebook.com/events/1937080343190290/

FB stran: https://www.facebook.com/kitariada.sevnica/?fref=ts


Prireditev omogočajo in finančno podpirajo:
Občina Sevnica
Volkswagen Slovenija
Krajevna skupnost Sevnica
Študentski klub Sevnica
HESS – Hidroelektrarne na Spodnji Savi
Zavod Kultiza – PLATZ
Zavarovalnica Triglav
Zavarovalnica AS
Koncerti.net - Tadej Košmerl s.p.
DS Smith

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!