Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
4°C
JUTRI
8°C
4°C
2827

Predstavitev predloga načrta zaščite in reševanja ob nesreči zrakoplova v občini Šentrupert

Na podlagi petega odstavka 46. člena Zakona o varstvu pred naravnimi in drugimi nesrečami (Uradni list RS, št. 51/06, 97/10 in 21/18 ZNOrg ) in v povezavi s 5., 12. in 13. členom Uredbe o vsebini in izdelavi načrtov zaščite in reševanja (Uradni list RS, št. 24/12, 78/16 in 26/19), Občina Šentrupert, objavlja

JAVNO PREDSTAVITEV PREDLOGA NAČRTA ZAŠČITE IN REŠEVANJA OB NESREČI ZRAKOPLOVA V OBČINI ŠENTRUPERT

I.
Občina Šentrupert z javno predstavitvijo predloga občinskega načrta, vabi k sodelovanju zainteresirano javnost in k podaji predlogov pri izdelavi in spreminjanju predloga načrta ob nesreči zrakoplova.
II.
Predlog predloga načrta zaščite in reševanja ob nesreči zrakoplova je objavljen na spletni strani Občine Šentrupert, oziroma je dostopen na Občini Šentrupert, Šentrupert 5, 8232 Šentrupert na Dolenjskem v času uradnih ur.
Javna predstavitev bo trajala od 27. 9. 2022 do 27. 10. 2022.
III.
Predlogi in mnenja se lahko do vključno 27. 10. 2022 pošljejo na naslov Občine Šentrupert, Šentrupert 5, 8232 Šentrupert na Dolenjskem, ali na elektronski naslov: obcina@sentrupert.si.
IV.
Občina Šentrupert bo zbrana mnenja in predloge proučila. V predlog načrta zaščite in reševanja se lahko vključijo le tisti predlogi in mnenja, ki so skladni z rešitvami v temeljnem načrtu zaščite in reševanja.

Predlog načrta v prilogi

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi