Logo MojaObčina.si

Šentrupert

JUTRI
32°C
19°C
PET.
35°C
17°C
2827

Ponovno so zapeli najmlajši zbori

Po treh letih premora so se na pevski reviji v Dobrniču ponovno zbrali najmlajši pevski zbori Temeniške in Mirnske doline. Na t. i. Pomladnih zvončkih, ki jih pripravlja trebanjska območna izpostava Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD), se pred polno športno dvorano Podružnične šole Dobrnič predstavilo šest pevskih zborov.

 

Na letošnjem Območnem srečanju najmlajših pevskih zborov so se predstavili: Predšolski pevski zbor Vrtca Mokronožci pri OŠ Mokronog (zborovodkinja Petra Rozman), Cicimuzikalčki – Predšolski pevski zbor Vrtca Čebelica pri OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert (zborovodkinji Antonija Berk Nemec in Marija Sabljak Bartolj), Predšolski pevski zbor Vrtca Sončnica pri OŠ Veliki Gaber (zborovodkinja Renata Novak), Otroški pevski zbor 1. razreda OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert (zborovodkinja Martina Gorenc), Otroški pevski zbor 1. razreda OŠ Veliki Gaber (zborovodkinja Danijela Kocmur) in Cici pevski zbor 1. razredov OŠ Trebnje (zborovodkinja Ingrid Kozlovič). 

Območno revijo je strokovno spremljala prof. Tatjana Mihelčič Gregorčič, ki se je po zaključenih nastopih pogovorila z zborovodkinjami in jim predala napotke za nadaljnje delo. Zbrane je na prireditvi pozdravila pomočnica ravnatelja Osnovne šole Trebnje Ana Kastigar, rdečo nit med pevskimi nastopi pa je spretno pletla voditeljica Kristina Gregorčič.

 

Besedilo: Joži Sinur, JSKD OI Trebnje

Foto: Alenka Stražišar Lamovšek

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi