Logo MojaObčina.si

Šentrupert

JUTRI
17°C
12°C
TOR.
19°C
10°C
2827

Občina Šentrupert bogatejša za 2 turistični obvestilni tabli »Dobrodošli v občini Šentrupert« in urejeno prometno signalizacijo ob vstopu v Šentrupert

Občina Šentrupert je že v letu 2021 pristopila k pripravi dokumentacije za postavitev 2  turistično obvestilnih tabel, ki označujeta območje občine Šentrupert, ob državni cesti R1 215/1162 Trebnje – Mokronog in novih znakov obvestilne signalizacije ob državni cesti R3-750/7709 Slovenska vas - Šentrupert. Postopki vezani na izdelavo elaborata, pridobitev soglasja upravljavca ceste in izvedbo postavitev so bili dolgotrajni, a v mesecu avgustu končno zaključeni. Občina Šentrupert je od takrat bogatejša za 2 turistični obvestilni tabli, ki izkazujeta dobrodošlico vsem uporabnikom državne ceste Trebnje – Mokronog, ki prihajajo iz smeri Mirne in iz smeri Mokronoga, urejena je tudi signalizacija ob vstopu v Šentrupert iz smeri Slovenske vasi, kjer so na portalih nameščene nove lamele, ki usmerjajo proti zdravstveni ambulanti, lamele za pošto pa so premeščene na novo lokacijo na portal pri občinski zgradbi.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi