Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
13°C
7°C
JUTRI
11°C
8°C

67. KRAJEVNI PRAZNIK KRAJEVNE SKUPNOSTI VELKA

67. KRAJEVNI PRAZNIK KS VELKA

Čas praznovanja 67. krajevnega praznika, ki je bil letos v znamenju pandemije, za kar so vse aktivnosti odpadle, je priložnost za spoznanje, da ni nič samoumevno.

S spominom na 16. oktober 1943 v Krajevni skupnosti Velka vsako leto pokažejo spoštljiv odnos do nedvomno pomembnega dogodka v naši zgodovini. V spomin na padle žrtve so podžupanja Lidija Šarić, Jelka Krašovec, predsednica Združenje borcev za vrednote NOB Občin Kungota, Pesnica in Šentilj, Franjo Bezaj, predsednik Združenja borcev za vrednote NOB Slovenije – KO Sladki vrh – Velka in Franc Polanec položili cvetje k spomeniku pred šolo na Zgornji Velke. Tokrat brez slavnostne prireditve, v skladu z navodili pristojnih institucij.

Priznanja Krajevne skupnosti Velka za doprinos k razvoju in prepoznavnosti kraja za leto 2020 prejmejo:

Amir Muratović

prof. dr. Rajko Muršič

Karli Kvas

Priznanja bodo predlagani prejeli prejeli na uradni podelitvi, ko bo to možno, saj covid ukrepi trenutno ne dovoljujejo javnih prireditev.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi