Logo MojaObčina.si
DANES
32°C
18°C
JUTRI
33°C
17°C
Oceni objavo

Tradicionalni županov sprejem mladih ob koncu šolskega leta

Vsako leto pred počitnicami župan Občine Šempeter-Vrtojba mag. Milan Turk, na občino povabi mlade občane – učence Osnovne šole Ivana Roba Šempeter pri Gorici, Glasbene šole Nova Gorica, športnike in druge otroke in mlade, ki so se v iztekajočem se šolskem letu posebej izkazali, da jim lahko osebno čestita za uspehe. 

V sredo, 12. junija, je tako župan najprej gostil najuspešnejše učence Osnovne šole Ivana Roba, 13. junija pa še mlade na podlagi predlogov drugih izobraževalnih ustanov in društev. Vsi so s svojo delavnostjo in vztrajnostjo dosegli posebne rezultate na katerem koli področju v osnovni šoli oziroma na državnih in mednarodnih tekmovanjih ter tako po uspehih na najrazličnejših področjih odstopali od sovrstnikov. Ob čestitkah za njihove dosežke je povabljenim župan izročil tudi spominska darila in jim zaželel vse dobro v prihodnosti.

Ponosni smo na vas in tudi vi bodite ponosni nase!

Oglejte si tudi