Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
18°C
15°C
NED.
21°C
10°C
6360

Obisk ministrice za infrastrukturo

V četrtek, 14. novembra 2019, je Občino Šempeter - Vrtojba obiskala ministrica za infrastrukturo Alenka Bratušek. Potem ko je kot govornica nagovorila zbrane na slovesnosti ob 20-letnici delovanja RRA Severne Primorske v gradu Kromberk, si je ministrica v spremstvu županov Milana Turka, Klemna Miklaviča in Tarika Žigona ogledala gradbišče v Bazari, kjer nastajata dve novi krožišči. Gre namreč za eno večjih naložb v krožišča v državi oz. celovito rešitev priključevanja avtoceste na državno cesto, ki bo močno izboljšala prometno varnost in pretočnost prometa v naši občini. 

 

Po ogledu gradbišča se je ministrica zaustavila še v Coroninijevem dvorcu, kjer si je v spremstvu župana Milana Turka najprej ogledala razstavo o šempetrski veji rodbine Coronini von Cronberg, nato pa se je še na neuradnem sestanku srečala z župani ožje goriškega območja. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi