Obveščamo vas, da bo v ponedeljek, 25. 5. 2026, izvajalec začel z deli za nadgradnjeo elektro omrežja na Goriški ulici v Šempetru pri Gorici, od semaforiziranega križišča proti meji z Italijo. Zaradi navedenega je Občina Šempeter - Vrtojba izdala dovoljenje za delno zaporo ceste do 24. 6. 2026. Vse udeležence v prometu naprošamo, da upoštevajo začasno prometno signalizacijo.




