Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno jasno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
5°C | 14°C
nedelja, 19.11.2017
0°C | 12°C
ponedeljek, 20.11.2017
-2°C | 13°C
torek, 21.11.2017
3°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

4. Goriški tek: »Dobrodelni tek za življenje br...


Šport
 | 
10.09.2016 ob 17:00
A A

4. Goriški tek: »Dobrodelni tek za življenje brez ovir«


Kje: Bevkov trg, Nova Gorica
Kdaj: 10.09.2016 ob 17:00
Organizator: 

Športna zveza Nova Gorica, Javni zavod za šport Nova Gorica, OKS – ZŠZ, ŠD Mark ŠempeterŠportna zveza Nova Gorica, Javni zavod za šport Nova Gorica v sodelovanju z OKS – ZŠZ, ŠD Mark Šempeter organizirajo 4. Goriški tek - »Dobrodelni tek za življenje brez ovir«.

Prireditev bo v okviru dobrodelne akcije za Fundacija Vrabček upanja. Štartnina je v celoti namenjena fundaciji.
Glavni namen dogodka je zbiranje sredstev za Fundacijo Vrabček upanja. Vsa zbrana sredstva iz štartnine in od sponzorjev ali donatorjev se bodo porabila izključno za nakup opreme in pripomočkov za oddelek invalidne mladine v Stari Gori. Naša velika želja in cilj pa je predvsem pripomoči k izpeljavi investicije v nov objekt oziroma v sodoben rehabilitacijski center, ki bi nadomestil prenatrpane in dotrajane montažne paviljone v katerih je delo in bivanje močno oteženo.

Dogodek bo celodnevni.  Glavni del pa bo Tekmovalni tek ob 18. uri.

Lokacija: Bevkov trg, Nova Gorica
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!