Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
8°C
6°C
SOB.
5°C
0°C

1. Eco Rally MAHLE, Rally na alternativna goriva

3053
1. MAHLE Eko reli se bo začel v petek, 22. septembra, pred stavbo družbe MAHLE Letrika d.o.o. v Šempetru pri Gorici. Nato bodo udeleženci obiskali kartodrom v Vrtojbi, nadaljevali pot proti Novi Gorici, Solkanu, Mostu na Soči in Tolminu do Kobarida. Cilj prvega dneva bo v Bovcu, kjer bodo ob 60-letnici družbe MAHLE Letrika Bovec d.o.o. obiskali tudi njihovo osrednjo prireditev. Naslednji dan bo karavana vozila od Idrskega proti Livku in Kolovratu, obiskala bo tudi Dobrovo ter se nato po slikovitih cestah vrnila na izhodišče pred stavbo MAHLE Letrika d.o.o. Skupna dolžina relija je 191 kilometrov, od tega prvi dan 85 in drugi dan 106 kilometrov.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij