Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
4°C
JUTRI
20°C
4°C
1388

Poročanje o realizaciji programov športa v letu 2022

 

 

POROČILO O POTEKU REALIZACIJE PROGRAMOV ŠPORTA V LETU 2022

V skladu s 34. členom Pravilnika o sofinanciranju športa v Občini Rogašovci (Ur. l. RS, št. 24/15) in Pogodbo o sofinanciranju programa športa  Občine Rogašovci v letu 2022, med Občino Rogašovci in društvom, mora izvajalec programa športa najkasneje do 28. 2. 2023, posredovati Poročilo o poteku realizacije programa športa, opravljenih nalogah in porabi sredstev na Občinsko upravo občine Rogašovci.

V ta namen imamo na spletni strani www.obcina-rogasovci.si objavljen obrazec »Poročilo o poteku realizacije programa športa, opravljenih nalogah in porabi sredstev«. Obrazec lahko dobite tudi na sedežu občinske uprave.

Izpolnjeno poročilo s prilogami pošljite na Občinsko upravo Občine Rogašovci, Sveti Jurij 13, 9262 Rogašovci, najkasneje do 28. 2. 2023.

Občinska uprava Občine Rogašovci

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi