Ob 10.05 je v Ribnici na Pohorju obolela oseba ležala na tleh v stanovanjski hiši. Do prihoda reševalcev NMP so ji prvo pomoč nudili gasilci PGD Ribnica na Pohorju. Reševalci so jo prepeljali v SB Slovenj Gradec.
Oceni objavo
Reševanje obolelih oseb 4. 6. 2026 10.16
Oglejte si tudi
Objavljeno:


