Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

DANES
18°C
11°C
JUTRI
21°C
11°C
2295

Začenja se rekonstrukcija mostu čez Savinjo v Spodnji Rečici

V torek sta županja Ana Rebernik in direktor celjskega podjetja VOC Matej Štingl podpisala pogodbo za rekonstrukcijo mostu čez Savinjo v Spodnji Rečici. Celjska družba je bila izbrana na javnem razpisu kot najugodnejši ponudnik.

Zaradi predvidene rekonstrukcije je most v Spodnji Rečici že zaprt za promet. Most je bil povsem dotrajan in nujno potreben obnove, na kar je poleg občanov opozarjal tudi koncesionar za vzdrževanje cest v Občini Rečica ob Savinji.  Most bi bilo treba v vsakem primeru zapreti za promet z osebnimi vozili, zato se je Občina odločila za rekonstrukcijo. Obnova bo potekala s pomočjo sredstev iz Ministrstva za okolje in prostor oziroma Sektorja za zmanjševanje posledic naravnih nesreč. Dela na mostu se bodo začela v prihodnjih dneh, trajala pa bodo predvidoma do junija prihodnje leto. V tem času bo zaprta cesta od Lisjaka proti Nazarjam. Občane prosimo za strpnost in se zahvaljujemo za razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi