Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
4°C
JUTRI
6°C
2°C
Oceni objavo

Sprejem za najmlajše občane

V petek smo bili v prostorih Vrtca lipa Rečica ob Savinji priča prijetnemu dogodku, saj je županja Majda Potočnik pripravila sprejem za letošnje novorojence. Na sprejem je bilo povabljenih 15 mladih družin, vendar pa sta nekaterim udeležbo preprečila bolezen in tudi nekoliko slabše vreme.

Starše in njihove novorojence so s prisrčnim programom razveselili otroci iz vrtca, ki so pokazali, kaj počnejo v dopoldanskem času s svojimi prijatelji. Na Rečici ob Savinji je v vrtec vpisanih 78 otrok, ki so razvrščeni v pet oddelkov. Zbrane sta poleg županje Potočnikove nagovorili še pomočnica ravnateljice Vrtca Nataša Marovt  in Sabina Kramer v imenu Osnovne šole Rečica ob Savinji. Predstavljeno je bilo delovanje vrtca in šole ter izražena želja, da se bodo starši odločili za vpis svojih otrok v domači vzgojno-izobraževalni ustanovi.

Oglejte si tudi