6 - Aliti Vedat

80'

72 - Vezovnik Marko

9 - Petrej Mitja

Nogometaše Fužinarja Ravne Systems je že v prvem kolu čakalo gostovanje pri novincu v ligi NK Rogaški, še posebej ker je manjkala celotna vezna linija Stočko, Kovačič, Plaznik in Juraja Mirko. Da tekma nebo lahka se je pokazalo že v uvodnih minutah, ko so domačini pred polnimi tribunamani krenili  v tekmo agresivno in z veliko željo po uspehu. V prvih minutah tako gledalci niso videli veliko nogometa zgolj pošiljanje visokih žog domačih proti svojima hitrima napadalcema. Po izgubljeni žogi Fužinarja na sredini igrišča so gostitelji poslali globinsko žogo proti domačemu napadalcui Majerju, ki se je sam znašel pred Marčičem in ga s strelom po tleh premagal. Na sredini polčasa je glavni sodinik zaradi vročine prekinil tekmo, tako da so se nogometaši lahko malo osvežili. Po sodniški minuti odmora so se Ravenčani zbrali in prevzeli vajeti igre v svoje noge. Pred koncem polčasa se je sam pred domačim vratarjem znašel Verhovnik, žal pa je vratar domačih prišel iz tega dvoboja kot zmagovalec. Na odmor so tako odšli domači z minimalno prednostjo. V drugem polčasu so nogometaši Fužinarja imeli več od igre vendar si več od nekaj polpriložnosti po predložkih pred vrata domačih niso ustvarili. V 58.minuti je v igro po dveh sezona odsotnosti zaradi poškodbe kolena vstopil Mitja Juraja, kar pa ni bistveno vplivalo na igro. Ko je nekako bolj dišalo po izenačenju ko je Fužinar zopet zapretil po podaji Verhovnika v kazenski prostor je sledila dolga žoga in zopet protinapad domačih, ki se je končal s povišanim vodstvom 2:0. Po spremembi rezultata je trener Podvinski opravil še preostali menjavi vendar se potek igre ni spremenil. Ravenčani so še naprej jalovo napadali, gostitelji  so v finišu tekme po novem protinapadu prišli še do tretjega zadetka in zaslužene zmage. Domačine je potrebno pohvaliti tudi za odlično organizacijo tekme. NK Fužinar pa že v soboto bo na Ravnah čaka drugo kolo in možnost popravnega izpita proti Vidmu.