Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 19.08.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18, na Primorskem okoli 20 stopinj C.
16°C | 28°C
nedelja, 20.08.2017
15°C | 22°C
ponedeljek, 21.08.2017
9°C | 24°C
torek, 22.08.2017
8°C | 24°C
sreda, 23.08.2017
12°C | 26°C
Opozorila
Petek, 18.8.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

26.03. - RADOVLJICA, Dobrodelni velikonočni konce...


Družabni dogodki
 | 
26.03.2016, 19:00 - 22:00
A A

26.03. - RADOVLJICA, Dobrodelni velikonočni koncert Tanje Žagar z gosti


Kje: Dvorana Srednje gostinske in turistične šole Radovljica, Kranjska cesta 24, 4240 Radovljica
Kdaj: 26.03.2016, 19:00 - 22:00
Organizator: 

Prostovoljno gasilsko društvo Radovljica
Prostovoljno gasilsko društvo v sodelovanju s Studiom Gong in Tanjo Žagar organizira velikonočni dobrodelni koncert. Prireditev se bo odvijala v dvorani Srednje gostinske in turistične šole v Radovljici v soboto 26. marca s pričetkom ob 19. uri.

 

Večletno sodelovanje našega društva s popularno pevko Tanjo Žagar je pripeljalo do odločitve, da stopimo skupaj in naredimo kvaliteten projekt, ki bo v Radovljico prinesel novo svežino ob vstopu v pomladne dni, energično zabavo za mlade, še mlajše in malo starejše, predvsem pa bo del izkupička namenjen tudi dobrodelnosti.

 

Zakaj ravno dobrodelnosti. V poplavi negativnih informacij je ravno dobrodelnost in pomagati drugemu, tisto kar nas naredi človeške, kar nam daje zagon in s čimer se lahko bogatimo. Gasilci iz Radovljice se vsakodnevno srečujemo s pomočjo drugemu in zato smo se odločili pristopiti k dvema projektoma, ki bosta zapolnila naše poslanstvo in pomagala v situacijah tudi občanom in obiskovalcem. Prvi projekt kateremu namenjamo del izkupička prireditve je namestitev avtomatskega eksternega defibrilatorja na zelo obiskano in frekventno točko v starem mestnem jedru. Drugi projekt pa je nastal pred kratkim. V nekaj dneh smo se člani srečali z bojem majhnega fantka, katerega starša in starejši brat so vsi zelo aktivni na gasilskem področju. Mali fantek Nace – tako ga bomo poimenovali, se je namreč boril z zahtevnim tumorjem v malih možganih. Okrevanje, ki ga čaka bo trajalo še vrsto mesecev in bo družini predstavljalo zajeten finančni primanjkljaj. Za oba projekta smo se odločili z namenom pomagati drugemu – delati naše poslanstvo in tako narediti kar se le da največ za vse nas.

 

Vabimo vas, da se koncerta udeležite. Pomladni žarki, velikonočno veselje in odlična zabava naj bodo vzpodbuda da pridete z vso družino. Ker je projekt dobrodelen smo temu primerno prilagodili tudi cene vstopnic, ki so z zneskom 10 eur bolj kot ne simbolične. Pohitite, prostih sedežev ni veliko.

 

Vstopnice:http://www.mojekarte.si/si/velikonocni-dobrodelni-koncert-tanja-zagar-z-gosti/vstopnice-107746.html

Vstopnice: Omv z multitočko, vsi Petrolovi bencinski servisi v sistemu mojekarte.si, Alpetour Radovljica, Chebul International, Avalon turizem Lesce, Kompas, MHolidays

Info: 040/754-724                                                                                       

 

 

                                                                                              Gasilci Radovljica

                                                                                              Župnija Radovljica

                                                                                              OZRK Radovljica

                                                                                              SGTŠ Radovljica

                                                                                             

                                                                                             

 


Lokacija: Dvorana Srednje gostinske in turistične šole Radovljica


Priloge:
Neznan tip datoteke
fbradovljica.jpg
33892_fbradovljica.jpg (2,36 MB)

Prenesi vse


Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!