Logo MojaObčina.si
JUTRI
17°C
1°C
SRE.
13°C
6°C
Oceni objavo

Obdarovanje otrok v decembru - obvestilo staršem

Spoštovani starši!

Leto se počasi bliža h koncu. V mesecu decembru 2023 bomo izvedli tradicionalno obdarovanje otrok s prihodom Božička.

Obdarili bomo otroke stare od 1 – 6 let, rojene v obdobju med 1. 1. 2017 in 31. 12. 2022 s stalnim prebivališčem v Občini Preddvor. Zaradi Splošne uredbe o varstvu osebnih podatkov (GDPR - General Data Protection Regulation) brez pisne privolitve staršev oz. skrbnikov otroka vam in vašemu otroku ne moremo posredovati osebnega vabila za namen obdarovanja.

Dragi starši otrok, ki so rojeni v letu 2022 in tisti, ki v lanskem letu privolitve niste oddali vas vljudno prosimo, da nam najkasneje do petka 08. decembra 2023, posredujete pisno prijavo in s tem privolitev za namen posredovanja vabila ter božičnega obdarovanja otrok (izpolnjen obrazec spodaj).

Privolitev vrnete na Občina Preddvor, Dvorski trg 10, 4205 Preddvor ali skenirano po elektronski pošti na naslov obcina@preddvor.si.

Oglejte si tudi