MojaObčina.si

Lokalne novice, dogodki in zaposlitve na portalu Moja Občina.

Izberi svojo občino spodaj, če želiš biti na tekočem z lokalnim dogajanjem na portalu Moja Občina.

Pravila pri spremljanju volilne kampanje ob lokalnih volitvah 2018 - MojaObčina

 

Uredništvo MojaObčina.si Muta bo spremljalo volilno kampanjo pred lokalnimi volitvami v skladu s profesionalnimi novinarskimi standardi in novinarsko etiko v okviru objavljenih vsebin. Uredništvo bo o vsebini objavljenih novic, povezanih z volitvami, in o soočenjih kandidatov presojalo v skladu s svojo uredniško presojo in interesi bralcev. Uredništvo bo morebitne zahtevke za popravek oz. prikaz nasprotnih dejstev obravnavalo skladno z določili zakona o medijih. 

 

Pritožbe na izvajanje teh pravil lahko posamezniki ali stranke v pisni obliki naslovijo na urednistvo@mojaobcina.si. Urednik mora na pritožbe pisno odgovoriti najkasneje v osmih dneh po prejemu pritožbe. 

 NAZAJ NA PREJŠNJO STRAN