Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
4°C
JUTRI
16°C
6°C
4729

POPOLNA ZAPORA CESTE NA MRZLICO

Spoštovani udeleženci v prometu in predvsem planinci in ljubitelji neokrnjene narave.

Obveščamo vas, da smo zaradi izrednih zimskih razmer ter nevarnosti nesreč zaradi plazov in podiranja drevja,  popolnoma zaprli cesto LC423282 Smreški vrh-Mrzlica - cesta na Planinski dom na Mrzlici, za ves promet. Popolna zapora ceste je nad naseljem Smrekovina (označeno na priloženi sliki) zato opozarjamo vse uporabnike te ceste , tudi pešce, da je uporaba le-te na lastno odgovornost. Trudimo se, da naše službe in izvajalci zimske službe čimprej vzpostavijo varen prehod ter normalizirajo stanje na cesti, do takrat pa vas prosimo za upoštevanje prometne signalizacije in navodil! 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi