Logo MojaObčina.si
DANES
14°C
4°C
JUTRI
15°C
4°C
Oceni objavo

Utrinki potopisnega potovanja Toma in Bojane Križnar

V torek, 7. novembra, smo v Medgeneracijskem centru Prebold doživeli nepozaben večer v družbi dveh resnično posebnih gostov Toma in Bojane Križnar. Svetovna humanitarna popotnika sta vstopila v našo sredo ter nas s svojo zgodbo popeljala na neverjetno in zabavno potovanje.


S svojim dvajset let starim avtomobilom sta se podala na pustolovščino po Kavkazu in Ukrajini, pri čemer sta nas nasmejala s svojim hudomušnim opisom dogodivščin. A to še ni bilo vse, saj sta nam razkrila svoje vtise in izkušnje iz potovanj v Sudan in Palestino, krajev, kjer sta se soočila z izzivi in hkrati prisluhnila težkim zgodbam ljudi, ki tam živijo.
Že decembra pa znova odpotujeta k Nubam. Zaželeli smo jim srečno pot. Po njunem povratku na pomlad pa se ponovno snidemo v našem centru.


Ob koncu večera je g. Župan Marko Repnik izrazil svoje globoko spoštovanje do Toma in Bojane. Poudaril je, da bi moralo biti več takšnih izjemnih posameznikov, ki s svojimi dejanji in zgodbami obogatijo naša življenja.


Informacije: Mirica Reberšek - 051 238 264, e-pošta: 031 722 201 ali osebno na centru.

Oglejte si tudi