Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
10°C
-3°C
JUTRI
8°C
6°C

3. Pomladni sejem rabljene in nove športne opreme

779

3. Pomladni sejem rabljene in nove športne opreme - športna dvorana Mozirje
V   S O B O T O,  8.4.2017, 
OD 9:00 DO 19:00 URE

V   N E D E L J O , 9.4.2017, OD 9:00 DO 16:00 URE

 

Preglejte omare, kleti in še kaj - če ne potrebujete rolerjev, koles, osebne fitness opreme, športnih oblačil in obutev, kamp opreme, opreme za pohodništvo, vodne športe – kajte, surfe, plavutke in tudi zimsko smučarsko opremo…prinesite na sejem v prodajo! Vsi, ki iščete rabljeno in novo športno opremo – vse to in še več boste dobili na sejmu, kjer vas bo kot vedno čakala pestra izbira, ugodne cene in še in še!
V A B L J E N I

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij