Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
4°C
-6°C
JUTRI
3°C
1°C
3600

Spremenjeno delovanje občinske uprave in občinske blagajne

Na podlagi sprejetih začasnih ukrepov v Odloku o začasnih ukrepih za preprečevanje ponovnih izbruhov in širjenja okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19 v upravnih zadevah (Uradni list RS, št. 180/21) bo Občina Polzela do nadaljnjega s strankami poslovala le po telefonu na telefonski številki 03/703 32 00 v času uradnih ur in po elektronski pošti obcina.polzela@polzela.si. Do nadaljnjega je zaprta tudi občinska blagajna.

Stranke naprošamo, da se za oddajo vlog poslužijo elektronskega načina oddaje. Vloge so dostopne na spletni povezavi https://www.polzela.si/za-obcane/vloge-in-obrazci/

V nujnih primerih, ki ne omogočajo komunikacije po telefonu ali po elektronski pošti, se lahko stranke predhodno naročijo pri posameznem javnem uslužbencu oziroma v tajništvu občine na telefonski številki 03/703 32 00. Za vstop v prostore občine je obvezno izpolnjevanje pogoja PCT ter uporaba maske.

Alenka Kočevar
Direktorica občinske uprave

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi