Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
20°C
4°C
NED.
25°C
4°C
Deli
1158

Sprehod za spomin

Demenca je tiha bolezen, ki prizadene vedno več ljudi. Po številnih krajih zato vsako leto organizirajo t.i. sprehode za spomin, s katerimi želijo opozoriti na naraščajoči problem te bolezni. Tudi v Domu upokojencev Polzela bomo letos ponovno organizirali omenjeni dogodek, ki bo potekal  v petek, 20. 9. 2019 od 9.30 dalje. Da pa bi dogodek polno uspel potrebujemo prostovoljce, ki bodo z našimi stanovalci odšli na sprehod po okolici doma in tako namenili urico ali dve za dober namen. Zato se obračamo na vas, občanke in občani, ter vas vabimo k  sodelovanju. Če želite podpreti projekt se prijavite na telefonsko številko 031 215 199 ali  na elektronsko pošto delovna.terapija@dupolzela.si. V primeru slabega vremena bomo sprehod prestavili in boste o novem datumu obveščeni.

»Prihodnost, kot si jo želimo, lahko polepšamo  le skupaj.«

 

Nevenka Šalamon, delovna terapevtka

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi