Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
32°C
19°C
ČE.
31°C
18°C
5971

Sožitje na zaključnem druženju z zgodbami v žalski knjižnici

Druženja s člani Sožitja Žalec, ki v žalsko knjižnico prihajajo poslušat zgodbice, so bila to sezono krajša, saj v obdobju številnih prepovedi zaradi covida-19 niso prihajali. Kljub temu pa je bilo vsako druženje posebno zaradi izbranih zgodbic, ustvarjanja in navihanih pogovorov, ki jih sprožajo predvsem fantje, a se jim tudi dekleta rada smejejo.


Tokrat so poslušali angleško tradicionalno ljudsko pravljico Pošastna pošast. Z zgodbo smo želeli povedati, da najlažje zvozimo skozi življenje, če čim bolj strpno in mirno sprejmemo vse, kar nam pride naproti. Vsaka stvar nečemu služi, predvsem slabe stvari imajo tudi dobro stran, ko jih obrnemo.


Naredili smo čebelnjak, pred tem pa poslikali panjske končnice. Nekatere smo naredili iz fotografij naših preteklih druženj, da se bodo kot čebele na jesen znali vrniti v panj s pravljicami.


Irena Štusej

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi