Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
27°C
12°C
JUTRI
24°C
11°C
5971

Praznuje 90 let

27. januarja 2022 praznuje svoj 90. rojstni dan gospa Marija Stropnik. Je članica Društva upokojencev Polzela in članica Zveze združenj borcev za vrednote NOB Žalec - Krajevne organizacije Polzela. Ob njenem visokem jubileju smo jo obiskali ter ji predali simbolična darila podžupan občine, predstavnica KO RK in Karitas Polzela, predsednik ZZB KO Polzela ter predsednik DU Polzela.

V krajšem pogovoru nam je slavljenka zaupala, da je bila skozi vsa leta vajena trdega dela. Okusila je tudi čase druge svetovne vojne in tega ne bo nikoli pozabila. Med našim kratkim srečanjem jo je obiskala tudi najstarejša občanka in ji zaželela vse dobro ter ji verjetno zaupala tudi recept, kako dočakati takšno starost. 

S slavljenko smo se pogovarjali o aktualnih zdravstvenih razmerah pri nas in v svetu ter še in še. 

Ob slovesu smo ji še enkrat zaželeli vse najboljše in še na mnoga leta.


Na fotografijah slavljenka Marija s hčerko Mijo, predstavniki društev in občine ter najstarejša občanka.

 

Igor Pungartnik

Foto: Tone Tavčer


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi