Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
26°C
12°C
JUTRI
23°C
14°C
2686

Polzelani odlični na orientaciji

V Letušu in njegovi okolici je 9. novembra 2019 potekalo drugo področno orientacijsko tekmovanje (POT), ki ga je organiziral PD Dobrovlje - Braslovče.

 

Na tekmovanju je nastopilo 37 ekip (151 tekmovalcev) iz sedmih planinskih društev: PD Galicija, Polzela, Žalec, Zabukovica, Vransko, Šempeter, Dobrovlje - Braslovče in POŠ Ponikva. Start je bil v Letušu pred POŠ, podelitev priznanj pa na "Skupn placu" v Braslovčah.

 

Ekipe Planinskega društva Polzela so se odlično izkazale. Od petih starostnih kategorij so trikrat osvojili prvo mesto, enkrat pa drugo in tretje. Tako je zmagala ekipa v kategoriji A, C in F – družine. V kategoriji D so Polzelani bili tretji, v kategoriji E pa drugi.

 

Tone Tavčer

 

Na sliki: Ekipo Polzele A, Nace in Manca Jazbec, Teodor in Leonida Tominšek ter Jure Lešnik s predsednik PD Polzela Miroslavom Jegrišnikom.

Na sliki 1: V kategoriji F družine je bila prva družina Jazbec, Tanja, Matija in devetmesečna Lucija, ki je bila tudi najmlajša udeleženka tega tekmovanja.

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi