Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
13°C
2°C
JUTRI
10°C
-5°C
4349

Ocenjevanje škode na stavbah zaradi posledic potresa 29. decembra 2020


Občina Polzela obvešča vse občane, ki so utrpeli škodo na stavbah zaradi posledic potresa 29. decembra 2020, da se bo na podlagi sklepa Ministrstva za obrambo, Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje, začelo popisovanje in ocenjevanje škode.

Zbiranje vlog poteka do 28. januarja 2021 in se lahko odda za:

-          v celoti uničene objekte (obrazec 3),

-          delno škodo na objektih (obrazec 4).

Vloge lahko oddate na naslov Občina Polzela, Malteška cesta 28, 3313 Polzela ali na elektronski naslov obcina.polzela@polzela.si.

Ob prijavi škode poleg obrazca obvezno navedite svojo telefonsko številko in elektronski naslov. Priložiti je treba tudi fotografije poškodovanih objektov (če je mogoče, stanje pred potresom in po njem) oz. dokazilo, da so poškodbe posledica potresa z dne 29. 12. 2020, in ne stare poškodbe objekta.

Rok Železnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi