Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
23°C
9°C
JUTRI
23°C
9°C
Deli
5603

Območje stare tržnice dobiva novo podobo

Župan Občine Slovenske Konjice Darko Ratajc in direktor podjetja GMI Sandi Marguč sta danes, 10. 5. 2019 podpisala pogodbo za ureditev območja stare tržnice v Slovenskih Konjicah. 

Izbrani izvajalec del je podjetje GMI d.o.o. Slovenske Konjice. Pogodbena vrednost gradbenih del znaša 113.207 eur. Dela obsegajo rekonstrukcijo voziščne konstrukcije, prilagoditev širine vozišča, ureditev parkirišč za osebna vozila, polnilnico za električna vozila z dvema parkirnima mestoma ter ureditev uvozov. Z izvedbo del bo izbrani izvajalec pričel predvidoma 20. maja 2019 in zaključil najkasneje do konca avgusta letošnjega leta.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi