Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

JUTRI
27°C
17°C
NED.
29°C
16°C
Deli
2539

ZNANI NAJBOLJŠI KONJIŠKI ŠPORTNIKI PRETEKLEGA LETA

Atletinja Martina Ratej in boksar Aljaž Venko sta najboljša športnika občine Slovenske Konjice za leto 2018. Ratejeva je lani med drugim osvojila četrto mesto v metu kopja na evropskem prvenstvu v Berlinu, Venko je zmagal na mednarodnem Aiba turnirju ‘Eindhoven Box Cup’. Oba sta tudi aktualna državna prvaka. Med športnimi ekipami so najboljše članice Ženskega košarkarskega kluba Konjice in člansko moštvo Nogometnega društva Dravinja. Posebno Županovo nagrado za promocijo Slovenskih Konjic preko športa je prejela teniška igralka Tamara Zidanšek. 

Športniki so priznanja prejeli v torek 5.3.2019, na tradicionalni prireditvi v konjiški športni dvorani. Prireditev je povezoval stand up komik Tin Vodopivec.

V sklopu prireditve je bila tudi otvoritev stalne razstav#ŠPORTVKONJICAH. 24. 12. 2018 je namreč Zavod za šport Slovenske Konjice obeležil 25 let delovanja. Vabljeni k ogledu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi