Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
29°C
10°C
JUTRI
27°C
15°C
701

DAN ODPRTIH VRAT OBČINE ZREČE

VABILO

Drage občanke, dragi občani,

V Občina Zreče se priključujemo akciji ODPRTA VRATA, ki bo v številnih občinah po Sloveniji potekala 13. februarja 2019.

S skupno akcijo občin članic in Skupnosti občin Slovenije želimo opozoriti na številne dobre in uspešne projekte slovenskih občin ter tako vam, drage občanke in občani, predstaviti dobro delo naše občine.

Občina Zreče bo v

sredo, 13. februarja 2019 ODPRLA VRATA, in sicer: 

- ob 10.00 uri bo v prostorih Večgeneracijskega centra, Kovaška cesta 35, Zreče potekala predstavitev delovanja Večgeneracijskega centra Zreče ter projekta PROSTOFER,

- ob 16.00 uri bo v prostorih Centralne čistilne naprave Zreče, Rudniška cesta 26, Zreče potekala predstavitev delovanja Režijskega obrata Občine Zreče, vsebina projektov s področja trajne mobilnosti ter možnost sofinanciranja malih čistilnih naprav,

- ob 10.00 in 14.00 uri bo v prostorih LTO ROGLA – ZREČE, Cesta na Roglo 13b, Zreče potekala predstavitev projekta Tur infomat in projekt eFollowr.    Želimo si, da skupaj ocenimo dosedanje razvojne dosežke ter razmislimo o naših razvojnih paradigmah.           

Od 10.00 do 12.00 ure in od 15.00 do 17.00 ure pa bo župan mag. Boris Podvršnik s svojimi sodelavci zainteresiranim na sedežu Občine Zreče, Cesta na Roglo 13 b, Zreče predstavil delovanje občine, organiziranost in najpomembnejše strateške dokumente, cilje in projekte. Na voljo bo tudi čas za pogovor tudi o drugih, za prebivalce naše občine pomembnih temah.

Veselimo se druženja z vami!
Župan
mag. Boris PODVRŠNIK

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi