Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
2°C
JUTRI
5°C
2°C
3969

INVESTICIJE V VODOVOD V ČASU ŽUPANA VLADIMIRJA GLOBOVNIKA IN V ČASU ŽUPANA MATJAŽA ORTERJA

Številka: 0901-1/2022-122

Datum: 30.9.2022


ZADEVA: INVESTICIJE V VODOVOD V ČASU ŽUPANA VLADIMIRJA GLOBOVNIKA IN V ČASU ŽUPANA MATJAŽA ORTERJA                                                                                           

Na Facebook strani S srcem ZA Občino Oplotnica, objava z dne 29.9.2022 lahko preberemo kako naj bi župan Matjaž Orter ravnal neodgovorno do uporabnikov pitne vode v Občini Oplotnica, premalo naj bi vlagal v vodovodni sistem. 

V prilogi prilagamo grafični prikaz iz proračunske postavke 0041230 – INVESTICIJE V VODOVOD, kjer lahko vidimo vlaganja v vodovodno omrežje v Občini Oplotnica v času župana Vladimirja Globovnika (1998 do 2006), ter v času župana Matjaža Orterja (2007-2022). 

Iz grafa vidimo, da je v času županovanja Matjaža Orterja vloženo bistveno več sredstev v vodovod, kot v času županovanja njegovega predhodnika, tako, da takšne obtožbe nikakor ne držijo in si upamo trditi, da smo ravnali dosti bolj gospodarno z vodovodnim sistemom, kot naši predhodniki.


Lepo pozdravljeni,


                                                                                                Matjaž Orter                                                                                                      župan

                                                                                                      

Priloga:

-         Grafični prikaz

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi