Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

JUTRI
27°C
16°C
NED.
28°C
17°C
5839

3. JURIJEV FESTIVAL KULINARIKE IN DOMAČIH OBRTI

Vabimo vas na že 3. Jurijev festival kulinarike in domačih obrti v Slovenskih Konjicah, ki bo v nedeljo, 30. junija, od 11. do 18. ure.

Ponovno vas bomo razvajali z odlično lokalno kulinariko gostinskih ponudnikov Turistične destinacije Rogla-Pohorje, na stojnicah pa se bodo predstavili še številni ponudniki prehranskih ter rokodelskih izdelkov iz celotne Slovenije.

Pripravili smo tudi pester spremljevalni program z nastopajočimi iz celotne destinacije.

Prireditev bo izvedena v okviru občinskega praznika Občine Slovenske Konjice, ki svoj rojstni dan praznuje ravno 30. junija.

Lepo vabljeni, čaka vas okusen in zabaven dan v starem mestnem jedru Slovenskih Konjic.

Prireditev se izvaja v sklopu projekta "Užij Okuse Rogle", ki se izvaja s finančno pomočjo Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja (EKSRP). Organ upravljanja, določen za izvajanje Programa razvoja podeželja RS za obdobje 2014-2020, je Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi