Ob 11.58 je v Bidovčevi ulici v Novi Gorici, gorel električni skiro v kletnih prostorih večstanovanjskega objekta. Gasilci JZ GRD GE Nova Gorica so požar pogasili, opravili pregled s termovizijsko kamero, odstranili skiro in baterijo potopili v vodo.
Oceni objavo




