Naše članice so 23. maja na gasilskem tekmovanju v Radmirju z odličnim nastopom osvojile 2. mesto v kategoriji članic in ponovno dokazale svojo pripravljenost, ekipni duh ter borbenost.
Tekmovanje je potekalo v športnem in prijateljskem vzdušju, naše tekmovalke pa so pokazale veliko pripravljenosti, ekipnega duha in borbenosti. Z zbranostjo, natančnostjo in dobrim sodelovanjem so dosegle odličen rezultat, ki je nagrada za ves trud in vložen čas na treningih.
Ob tej priložnosti iskreno čestitamo naši ekipi članic za osvojeno 2. mesto ter se zahvaljujemo vsem navijačem in podpornikom za spodbudo.
Bravo, članice, in iskrene čestitke za odličen uspeh v Radmirju!
Vir: pgd-smartnoobdreti.com





