Mladi gasilci PGD Muta so se v soboto, 30. maja 2026, udeležili mladinskega tekmovanja GZDD v Breznu. Mladinci in pionirke so očitno sklenili dogovor, da domov prinesejo enaka odličja – oboji so osvojili 2. mesto.
S tem so si zagotovili tudi nastop na regijskem tekmovanju. Ponosni smo na vse tekmovalce in mentorje, ki so vložili veliko truda v priprave. Na progi je bilo nekaj napetosti, veliko navijanja, še več smeha in na koncu zasluženo slavje.
Čestitke vsem!
V nedeljo, 31. maja 2026, pa so se člani udeležili tekmovanja GZDD v Dravogradu. Člani A so dosegli 2 mesto in se uvrstili na regijsko tekmovanje. Čestitke za dosežen rezultat.
Vir: PGD Muta





