Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
9°C
JUTRI
25°C
11°C
Oceni objavo

Dnevi evropske kulturne dediščine (DEKD) - 8. 10. 2023

Dnevi evropske kulturne dediščine, kot pove že ime, so skupna akcija številnih evropskih držav pod okriljem Sveta Evrope in Evropske komisije. TIC Moravske Toplice se akciji vsako leto pridružuje z organizacijo akcije Odprta vrata dediščine, kjer obiskovalci lahko pobliže spoznajo z dediščino povezane ponudnike iz občine Moravske Toplice, ki predstavljajo svojo dejavnost ter v individualno doživetje dediščine vključujejo obiskovalce in goste.


Vodeni ogled poti po močvari - 8. 10. 2023

Dvignjena sprehajalna pot obiskovalcem nudi možnost odkrivanja naravne pestrosti v eni izmed najmanjših vasic na Goričkem, v vasi Lončarovci. Skupaj z domačini bomo spoznali naravno pestrost na prepletu močvirja, mokrotnih travnikov, orjaških vrb, gozda ter potoka Curek.

Oglejte si tudi