Logo MojaObčina.si

Mislinja

DANES
24°C
15°C
JUTRI
26°C
13°C
4686

Anketa turistične strategije občine Mislinja

Drage občanke in občani,

v Občini Mislinja snujemo načrte za obogatitev naše turistične ponudbe.

Pri ustvarjanju občinske Strategije turizma v času do leta 2028, kjer v skladu z nacionalnimi in regionalnimi izhodišči pripravljamo ključne ukrepe za razvoj, vodenje in trženje turizma, nam je na pomoč priskočila ekipa Smart & Green.

Želimo si tudi vašega sodelovanja, zato smo pripravili anketo, s katero vas želimo spodbuditi k izražanju mnenja ali predlogov o tem, kakšnega turizma si želite in kaj zanj potrebujemo. Vaši odgovori bodo ostali anonimni, nam pa boste na ta način v veliki meri pomagali pri uresničevanju zastavljenega cilja in hkrati sooblikovanju turistične strategije.

Anketa bo aktivna do 7. avgusta 2022.

Anketa turistične strategije občine Mislinja

Najlepša hvala za sodelovanje,
Občina Mislinja in ekipa Smart & Green

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi