Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
9°C
-1°C
JUTRI
10°C
-5°C

Poziv lastnikom priobalnih zemljišč ob vodotokih 2. reda

Direkcija RS za vode opozarja, da so vsi lastniki priobalnih zemljišč ob vodotokih 2. reda po določilih 100. člena Zakona o vodah (Uradni list RS, št. 67/02 s spremembami) dolžni sami zagotavljati odstranjevanje odvečne zarasti na bregovih, odstranjevanje plavja (odpadlega listja in drugih plavajočih predmetov), odpadkov in drugih opuščenih in odvrženih predmetov ter snovi z vodnih in priobalnih zemljišč.

Več informacij je objavljeno na tej povezavi https://www.gov.si/novice/2021-12-20-poziv-lastnikom-priobalnih-zemljisc-ob-vodotokih-2-reda/

Vodotoki 2. reda so vsi vodotoki, ki v prilogi Zakona o vodah niso navedeni kot vodotoki 1. reda.


(foto Špela Volčič, arhiv OMK)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi